Opinie o Nas
Promocje
Spodnie robocze do pasa YES niebieskie
Spodnie robocze do pasa YES niebieskie
37,00 zł 34,00 zł
Peleryna przeciwdeszczowa Poncho grube
Peleryna przeciwdeszczowa Poncho grube
25,00 zł 21,00 zł
Chodaki dla dzieci klapki na basen do ogrodu
Chodaki dla dzieci klapki na basen do ogrodu
24,90 zł 19,99 zł
Chmura tagów

Kostka na myszy i szczury 100g trutka na gryzonie BROS

Wysyłka w: natychmiast
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 9,50 zł 9.50
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Producent: BROS
Kod produktu: 26830

Opis

BROS KOSTKA NA MYSZY I SZCZURY

 

Przynęta gotowa do użycia (kostka) do zwalczenia myszy i szczurów wewnątrz oraz szczurów wokół budynków. Zawiera silnie wabiącą przynętę i wykazuje skuteczność już po jednokrotnym spożyciu. Działa z kilkudniowym opóźnieniem, dzięki czemu szkodniki nie kojarzą trutki ze śmiercią innych osobników. Posiada właściwości mumifikujące i gorzką substancję zniechęcającą ludzi i zwierzęta domowe do spożycia oraz barwnik. Jest odporna na wilgoć, kurz i pleśnienie.

 

Sposób użycia:

Stosować w bezpośrednim sąsiedztwie miejsc występowania gryzoni: ścieżki wędrówek, nory, miejsca gnieżdżenia się, otwory, miejsca karmienia zwierząt hodowlanych itp. Przynętę umieścić w stacjach deratyzacyjnych, zabezpieczonych przed zalaniem, niepożądanym otwarciem i tam gdzie to możliwe przytwierdzonych do podłoża lub innych struktur.

 

Mysz domowa: stosować 60g.

Szczur wędrowny: stosować 100g.

Jeżeli wymaga jest więcej niż jedna stacja deratyzacyjna: w przypadku wysokiej infestacji stosować min. co 5m, w przypadku niskiej infestacji stosować min. co 10m. Należy prowadzić regularne inspekcje stacji deratyzacyjnych (na początku okresu zwalczania, przynajmniej myszy: co 2-3 dni, szczurów co 5-7 dni, a w późniejszym okresie przynajmniej raz w tygodniu) w celu  określania skuteczności produktu, oceny stanu stacji deratyzacyjnej oraz usunięcia padłych gryzoni.

 

Należy uzupełniać zjedzoną przynętę, wymieniać tę uszkodzoną przez wodę i zanieczyszczoną, regularnie wyszukiwać i usuwać padłe gryzonie stosując rękawice ochronne (PVC/nitrylowe) lub narzędzia np. szczypce. Gryzonie mogą przenosić choroby. W celu zwiększenia spożycia przynęty oraz zmniejszenie prawdopodobieństwa ponownej infestacji, należy zastosować odpowiednie środki zapobiegawcze (np. zatykanie otworów) oraz usuwanie potencjalnych źródeł pokarmu dla gryzoni np. rozsypanego ziarna itp. Przed zastosowaniem należy zapoznać się i przestrzegać zaleceń zamieszczonych w materiałach informacyjnych dołączonych do produktu lub przekazanych w punkcie sprzedaży oraz rozważyć zastosowanie niechemicznych metod kontroli (np. pułapek). Należy usunąć inne potencjalne źródła pokarmu dla gryzoni (np. rozsypane ziarno itp.). Przed zastosowaniem nie należy ingerować w środowisko bytowania gryzoni, gdyż może to mieć wpływ na zachowanie zwierząt i spożycie przynęty.

 

 

Środki ostrożności:

H373 Może powodować uszkodzenie narządów (krew) poprzez długotrwałe lub narażenie powtarzane.

P102 Chronić przed dziećmi.

P103 Przed użyciem przeczytać etykietę.

P280 Stosować rękawice ochronne.

P314 W przypadku złego samopoczucia zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza.

P501 Zawartość/pojemnik usuwać do uprawnionych firm utylizacji odpadów niebezpiecznych.

Stacje deratyzacyjne należy umieszczać w miejscach niedostępnych dla dzieci, ptaków, zwierząt domowych i hodowlanych i zwierząt innych niż docelowe. Nie stosować w pobliżu żywności, napojów, pasz, przyborów kuchennych i powierzchni mających z nimi kontakt. Nie jeść, nie pić i nie palić tytoniu podczas stosowania produktu. Po zastosowaniu produktu umyć ręce wodą z mydłem. Nie umieszczać stacji w pobliżu miejsc, w których mogą mieć kontakt z wodami powierzchniowymi. Nie należy stosować produktu w zabiegach z przynętą wykładaną w sposób ciągły (np. w celu zapobiegania intestacji lub wykrycia ich aktywności). Zabezpieczyć przynętę przed wynoszeniem. Ze względu na mechanizm działania substancji aktywnej skutki zastosowania produktów można zaobserwować po upływie 4-10 dni po spożyciu przynęty. Gryzonie powinny zostać zwalczone w ciągu 35 dni. Jeśli po tym okresie aktywność gryzoni nadal się utrzymuje, należy powiadomić dostawcę/ sprzedawcę produktu lub skonsultować się z profesjonalną firmą zajmującą się deratyzacją. Po zakończeniu zabiegu deratyzacji usunąć stacje deratyzacyjne oraz przynętę znalezioną poza stacjami. 

 

Substancje czynne:

bromadiolon 0,0029g/100g związek z grupy antykoagulantów

 

Numer pozwolenia: PL/2014/0158/MR.  

 

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Inpost Paczkomaty 24/7) już od 70,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl