Opinie o Nas
Chmura tagów

BROS Płyn na komary i kleszcze 50% DEET

Wysyłka w: natychmiast
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 27,50 zł 27.50
ilość szt.
Zyskujesz 2 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Producent: BROS
Kod produktu: 26618

Opis

BROS PŁYN NA KOMARY I KLESZCZE 50% DEET 130ml

 

Płyn bardzo skutecznie odstrasza komary (w tym tropikalne, które przenoszą malarię i gorączkę zachodniego Nilu), kleszcze i meszki. Zabezpiecza przed komarami pospolitymi aż do 12 h, komarami tropikalnymi i meszkami do 10 h oraz kleszczami do 9 h. Dzięki wyjątkowo wysokiemu stężeniu substancji odstraszającej, preparat działa dłużej niż większość dostępnych na rynku produktów do ochrony przed komarami.

Sposób użycia: Miejsca narażone na ukąszenia oraz odzież spryskać z odległości 15 cm. Na twarz i szyję nanieść produkt pośrednio - spryskać dłoń, a następnie rozsmarować.


Środki ostrożności: Stosować raz dziennie u osób powyżej 17 roku życia. Nie stosować na skaleczoną lub podrażnioną skórę. Unikać kontaktu z błonami śluzowymi i oczami. Umyć ręce przed jedzeniem, piciem, żuciem gumy, paleniem lub korzystaniem z toalety. Po powrocie z zewnątrz preparat zmyć wodą z mydłem a odzież wyprać. Produkt w rzadkich przypadkach może powodować wystąpienie podrażnienia skóry. Ewentualne ślady na ubraniach są łatwe do usunięcia - znikają po pierwszym praniu. Nie stosować na materiałach syntetycznych i skórzanych, nie opryskiwać mebli, powierzchni plastikowych, lakierowanych, malowanych oraz zegarków.

Uwaga

H226 Łatwopalna ciecz i pary.

H302 Działa szkodliwie po połknięciu.

H319 Działa drażniąco na oczy.

H315 Działa drażniąco na skórę.

H412 Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.

P101 W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę.

P102 Chronić przed dziećmi.

P210 Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.

P305 + P351 + P338 W przypadku dostania się do oczu: ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.

P501 Zawartość / pojemnik usuwać na wysypisko lub do utylizacji zgodnie z miejscowymi przepisami.


Pierwsza pomoc: Skórę przemyć wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem. Inne skutki uboczne niż wymienione w klasyfikacji nie są znane.

 

Substancja czynna: N,N-dietyIo-m-toluamid (DEET) 50% (50 g/100 g), olejek z eukaliptusa cytrynowego, uwodniony, cyklizowany (redefinicja z: mieszanina cis i trans-p-mentano-3,8 diolu) (citriodiol) 0,01% (0,01 g/100 g).

Numer pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 7306/18

 

Produktów biobójczych należy używać z zachowaniem środków ostrożności. Przed każdym użyciem należy przeczytać etykietę i informacje dotyczące produktu. Odpady opakowaniowe należy utylizować jako odpad niebezpieczny zgodnie z przepisami lokalnymi, regionalnymi, krajowymi lub międzynarodowymi.  Zabrania się wykorzystywania opróżnionych opakowań do innych celów (w tym jako surowców wtórnych).

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Inpost Paczkomaty 24/7) już od 70,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl